JTEKT Way

Smyslem JTEKT way

 • creating joint corporate culture in Europe
 • making JTEKT better as whole

Main goals and values of JTEKT WAY

 1. Zákazník je na prvním místě
  Jsme odhodláni nahlížet na věci z pohledu zákazníka a upřímně reagovat na zákazníkovy požadavky. Jsme odhodláni vytvářet hodnoty, které jsou pro svět nové, dodávat produkty a služby, které přesahují očekávání zákazníků. Je třeba si uvědomit, že zákazníky představují naši externí i interní zákazníci

 2. Úsilí o zlepšení
  Jsme odhodláni se vydávat na místo, abychom se o všem přesvědčili na vlastní oči, důkladně pochopili situaci a identifikovali kořenové příčiny. Jsme odhodláni s nadšením pro představivost a vynalézavost pečlivě pokračovat ve výzvách, které před nás klade přístup Kaizen.

 3. Úsilí o inovace v naší práci
  Snažíme se neomezeně vylepšovat naši technologii a dovednosti, abychom se stali lídry na poli inovací. Jsme odhodláni podporovat takovou firemní kulturu, abychom si všichni zachovali zájem učit se novým věcem a rozvíjet se navzájem.

 4. Týmová práce a cílevědomost
  Jsme odhodláni být disciplinovaní a provádět jakýkoli úkol s vědomím naléhavosti. Jsme odhodláni aktivně komunikovat, abychom navzájem spojovali své síly. Je třeba si uvědomit, že společná spolupráce a efektivní komunikace jednoduše zvýší naši sílu a také nám umožní postupovat rychleji.

 5. Angažovanost
  Jsme odhodláni ke všemu přistupovat, jako by šlo o naši vlastní věc. Jsme odhodláni pochopit podstatu věcí a přijmout okamžitá opatření. Chceme-li dosáhnout ambiciózních cílů, překonat sami sebe, nikdy nebudeme efektivnější, než když budeme bojovat za své vlastní zájmy. Budoucnost společnosti JTEKT je samozřejmě společnou budoucností nás všech!

Join our strong features and know-how together
Share our common values Follow the way of our vision Achieve our ambition

JTEKT is a result of a 150 years long history ...???... (KOYO, TOYODA). To ensure our position as No.1, we need to join our forces and know-how. Thanks to 150 years history we started to build JTEKT.

Now we have to make sure not to forget what the essence of companies KOYO and TOYODA is.
That is what the JTEKT WAY is about: it helps sharing our common values.

1921 – founding of the company KOYO SEIKO
1941 – founding of the company TOYODA Machine Works
2006 – founding of the company JTEKT

Výzvy:

 • sdílet stejný smysl pro hodnoty bez ohledu na zemi či region
 • komunikovat a aktivovat týmovou práci bez ohledu na geografické bariéry
 • vnášet do naší organizace smysl pro jednotu

Company targets

Our company mission towards the society
JTEKT Company strives to contribute to the people’s happiness and prosperity of the society by making products which will gain the society’s trust.

Group vision

Our vision is to be „No.1 and only one“ and it defines the optimal required future state. It provides the direction and inspiration to what the organization should focus on within the period of five, ten and more years. JTEKT Company strives to be the best and unique in its activities and technologies: steering, bearings, transmission systems, machining – to be the first partner who will the customer think of.

JTEKT Way

Our values to adopt
It is important to anchor the contents of the declaration about the vision and the mission into the corporate culture by clear and consistent communication from the top management side of the organization.

In order to do so, we have adjusted our values, which we will from today call JTEKT WAY, to share the way to our vision and achieve our mission.

How did we create the JTEKT WAY?

Under the JTEKT Corporation HR department leadership, the global team conducted a survey concerning all previous values of the companies KOYO, TOYODA and JTEKT from the very beginning.

Also, managers and employees in several JTEKT companies over the world were interviewed and especially newly appointed managers were asked about their views of JTEKT.

LOADING